Flagi

 „Tak mówi Pan Bóg: Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar” (Iz 49,22).

Jesteśmy Diakonią modlitwy Tańcem, Mocni w Duchu – grupą ludzi radosnych, młodych sercem, duchem, pragnieniami i ciałem.

Dla nas uwielbienie flagami to sposób oddawania czci Bogu, ogłaszanie Królestwa Bożego na ziemi.  Flaga wzniesiona w wyrazie modlitwy oznajmia panowanie prawa Bożego. Kiedy uwielbiamy Pana modlitwą flagami, stajemy się jak dzieci z ich radością i prostotą, oddają się całkowicie Bogu. Flagi to przedłużenie Naszych rąk w uwielbieniu to przełamywanie własnych barier, ograniczeń, niemocy to oddawanie Bogu chwały to odkrywanie relacji z Bogiem i wyrażanie siebie, swoich emocji…to wolność.

Jeśli razem z nami chcesz stanąć pod Sztandarem Jezusa i doświadczyć radości uwielbienia, wolności i mocy płynącej z modlitwy z flagami w dłoni zapraszamy przyłącz się do nas J … i jeśli masz lat naście i jeśli trochę więcej, wystarczy, że jesteś młoda/y duchem. Wszystkiego razem się nauczymy, zapisz się na warsztaty.

PRÓBY:

  1. 26.01.2019
  2. 02.03.2019
  3. 06.04.2019 – próba generalna obowiązkowa

Miejsce: sala gimnastyczna: Wyższego Seminarium Duchowego
90-457 Łódź, ul. św. Stanisława Kostki 14 wejście bramą od ulicy Skorupki

Uczestnicząc w trzech warsztatach będziesz w grupie zaawansowanej, w dwóch w średnio – zaawansowanej, w jednym w grupie początkującej.  W każdej z grup możesz doświadczyć mocy uwielbienia flagą, więc bądź tyle ile możesz.

Instruktarze i pełne wersje flagowe znajdziesz tutaj.

Zgłoszenia: anna.nolbrzak@gmail.com

Anna Nolbrzak

Prowadząca

Na co dzień jestem związana z jedną z polskich marek gdzie pracuje jako kierownik i doradca klienta. Kocham ludzi, jestem otwarta i szalona, bardzo dużo się śmieję. Dużą część swojego wolnego czasu spędzam we wspólnocie Mocni w Duchu, która stała się moim drugim domem.
Od 2016 r. posługuję tańcem w Diakonii Modlitwy Tańca, modląc się gestem oraz flagą.

Jestem szczęśliwa, bo odnalazłam swoje miejsce w kościele, służąc w sposób jaki uwielbiam, Temu, który stał się moją największą pasją. Ta wyjątkowa modlitwa sprawia, że poznaje Boga, a w Nim poznaje też siebie. Doświadczam nieba na ziemi otulona Bożą miłością i radością. Jeżeli chciałbyś poznać inny sposób modlitwy, doświadczyć tak jak ja, wolności i uzdrawiającej miłości Boga Ojca zapraszam Cię do współtworzenia z nami Areny Młodych. Odwagi! Pozwól Bogu pokazać Ci jak bardzo

mail: anna.nolbrzak@gmail.com
tel. 507 969 511

Zobacz jak wyglądała Arena Młodych w zeszłym roku!

Galeria zdjęć