Chór

Przed ponad ośmioma laty grupa młodych i zdolnych ludzi spotkała się żeby… no właśnie, dlaczego? Pierwotnie spotkaliśmy się na warsztatach muzycznych. Naszym zadaniem było przygotowanie oprawy muzycznej Mszy Świętej. Owoce naszej pracy okazały się być piękne. W ten sposób, w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi, powstał zespół muzyczny. Działamy już dość długo. W skład naszej grupy wchodzą uczniowie jak i absolwenci ZSS. Nie mamy nazwy. Jedni widzą w nas chór, inni zespół wokalny, a jeszcze inni grupę pasjonatów. Nie ma to dla nas znaczenia. Najważniejsze są owoce naszej pracy…:D

W tym roku postawiono przed nami kolejne wyzwanie- mamy stać się częścią niezwykłego wydarzenia- ARENY MŁODYCH!!!

PRÓBY:

1.03., godz. 16.00. Zespół Szkół Salezjańskich w Łodzi ul. Wodna 34- spotkanie organizacyjne, I próba, obecność obowiązkowa!!!

6.03., 15.03., 20.03. godz. 16.00 ZSS, ul. Wodna 34, kolejne próby, wystarczy być na JEDNEJ!!!

29.03. godz. 16.00., ZSS, ul. Wodna 34 próba całego chóru- obecność OBOWIĄZKOWA

UWAGA! Jeśli chcesz razem z nami wziąć udział w tak niesamowitym wydarzeniu jakim jest ARENA MŁODYCH, konieczna jest Twoja obecność na pierwszym i ostatnim spotkaniu oraz jednej dodatkowej próbie (wg terminarza podanego wyżej) jak i opanowanie repertuaru na pamięć!!!

Wszystkie materiały nutowe i dźwiękowe potrzebne Wam do zapoznania się z utworami można pobrać ze strony https://drive.google.com/drive/folders/1GXDpKWYVNRTNfNapCPEa5QtOo9lj-lvJ?usp=sharing

UWAGA! Jeżeli z jakiejś szkoły chce do nas dołączyć cały zespół lub jego część, prosimy o kontakt.

Koniecznie zgłoś swój udział: weronika.lubisz@gmail.com

Weronika Łubisz

Prowadząca

pianistka, akompaniatorka, kompozytorka, wokalistka i chórzystka, a także nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny i tutor. Absolwentka klasy fortepianu Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Uniwersytetu Łódzkiego oraz Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej. Obecnie pracuje w Zespole Szkół Salezjańskich jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz ``prowadząca`` Zespół wokalny oraz w Niepublicznej Szkole Muzycznej I st. SPSK w Łodzi jako nauczyciel fortepianu.
Szalona, pełna energii i wiecznie zabiegana… zakochana w dźwiękach!
Muzyka wypełnia każdą przestrzeń jej życia.
Brała udział w licznych kursach pianistycznych, chóralnych i wokalnych jako uczennica, studentka aż w końcu nauczycielka. Uczestniczka warsztatów wokalnych oraz twórczyni Ogólnopolskich Warsztatów Liturgicznych Ikona- Muzyka- Drama. Od przeszło dziesięciu lat związana z łódzkim środowiskiem salezjańskim.
W życiu zawodowym wciąż poszukuje drogi, która połączyłaby wszystkie jej miłości, bo prócz muzyki kocha ludzi, a w szczególności dzieci i młodzież.
Pasjonatka neuropsychologii, neurodydaktyki, muzykoterapii oraz psychologii muzyki.
Prywatnie żona Piotra oraz mama 6-letniej Jaśminy i 2-letniego Kazimierza.

Kontakt:
Tel: 796 783 194
Mail: weronika.lubisz@gmail.com

Zobacz jak wyglądała Arena Młodych w zeszłym roku!

Galeria zdjęć